CASUS TELEFON DİNLEME TAKİP PROGRAMI ÖZELİKLERİ

Telefon Dinleme (Aramaları Yönetme)

Telefon görüşmelerini dinlediğiniz kişi bir çağrıya başladığı an web sunucusuna da kaydı başlar. Siz nerede olursanız olun web servera bağlandıktan sonra istediğiniz düzenleme ve değişiklikleri rahatça yapabilir; ihtiyacınız olan kayıtları görebilirsiniz. Ayrıca; sisteme kaydetmiş olduğunuz e-posta adresinize de çağrı günlükleri sunucudan tarafınıza ulaşacaktır.

Canlı Ses Ortam Dinleme

Casus telefon takip programı sayesinde web panelinizden çocuğunuzun yada elemanınızın ortam ve çevre seslerini dinleyebilir; bununla beraber V.I.P. Casus Program ayrıcalığıyla konumunu da tespit edebilirsiniz.

SMS Takibi (Gelen ve Giden Mesaj Takibi)

V.I.P. Casus telefon takip ve dinleme programı sayesinde hedef telefondan atılan ve hedef telefona gelen her bir kısa mesajı (SMS) takip edebilir, okuyabilir ve arşivleyebilirsiniz. Hedef telefon mesajları silse dahi V.I.P Program sayesinde siz web sunucudan bu mesajlara ulaşabilirsiniz.

Yer İzleme ve GPS

V.I.P. Telefon takip  programı sayesinde çocuğunuz veya çalışanınız nerede kiminle olduğunu rahatca tespit edebileceksiniz. V.I.P Programa eklenen yeni özellik ile haritalar artık Google Map üzerinden verilmekte ve böylece çocuğunuzun veya çalışanınızın net tespitini yapabilirsiniz.

Cep Telefonu İnternet Takibi

V.I.P. Telefon dinleme programı sayesinde çocuğunuz yada çalışanınız hedef telefondan hangi sitelere girdiğini görebiliyor ve URL kayıtlarına erişebiliyorsunuz.

 Sosyal  Medya Takip

V.İ.P. Telefon dinleme programı  Android Cihazlarda Whatsapp, Facebook, Viber ve Line hesaplarına erişebilir, mesajları görebilirsiniz. iOS cihazlarınızda bu sosyal medya hesaplarına ilave olarak Skype, WeChat, VkChat’i takip edebildiğiniz gibi Viber ve Skype üzerinden yapılan sesli görüşmelerede ulaşabilirsiniz.

V.I.P. Telefon takip programı 2016 sürümü çocuğunuz ve şirketinizin güvenliği için ihtiyacınız olan herşey düşünülmüş ve en rahat kullanım için tasarlanmıştır. Sizin içiniz rahat, işiniz ve çocuğunuz güvende olsun.

V.İ.P. CepProgramı  Dünya’nın en iyi casus telefon dinleme programı ebeveyn minotoring yazılımı.

.