Ortam ve Çevre Dinlemesi

Ortam dinleme ses yakalama şimdi V.İ.P Program ile çok kolay. web paneliniz üzerinden çocuğunuzun, eşinizin ya da personellerinizin ortam ve çevre seslerini dinleyebilirsiniz. Ortam dinleme özelliği ile hedef kişi nerede olursa olsun bulunduğu ortamdaki tüm konuşmaları anlık olarak dinleyebilir ve hiç bir kesinti yaşamadan kayıt altına alabilirsiniz.

Telefon Görüşmelerini Dinleme

Telefon görüşmelerini dinlemek şu şekildedir. Takip etmek istediğiniz kişi bir görüşmeye başladığı anda web sunucusuna kaydedilmeye başlar. Siz nerede olursanız olun size verilen web paneli üzerinden görüşmeleri istediğiniz zaman görüntüleyebilir, kayıt altına alabilirsiniz. Türkçe ve yabancı dil destekleri ile 2016 – 2017 versiyonu en kullanılabilir haliyle kullanıma  hazırlanmıştır.

Gelen Ve Giden Mesaj Kayıtları

Yazılımın yüklü olduğu telefonda anlık olarak gelen ve giden tüm mesajları görebiliyorsunuz. Hedef telefona ne zaman bir mesaj atılmış veya ne zaman bir kişiden mesaj gelmiş ise size kısa mesaj olarak aynı mesajın kopyası size gelecektir. Yazılımın 2016 – 2017 versiyonu ile birlikte size özel hazırlanmış panel ile tüm gelen ve giden mesajları panelinizde arşiv olarak saklayabiliyorsunuz.

Yer Tespit Özelliği

Yer Tespit özelliği Gps Sistemi ile çalışmaktadır. Programa yeni eklenen özellik ile kullanıcılar açısından daha rahat görülebilecek şekilde artık takipler google maps üzerinden yapılmaktadır. Böylece arayüz çok daha kullanışlı olmuştur. Çocuğunuz şu anda nerede ne yapıyor? Onun hakkında endişeleriniz mi var? Kimlerle görüştüğünü merak mı ediyorsunuz? Bir çok aile çocuğunu daha çok güven altında tutmak için telefon takip programlarımızı tercih ediyor. Ya da eşinizin ve personellerinizin saat kaçta nerede olduğunu yer tespit özelliği ile takip edebilirsiniz.

E-Posta Takibi

Şirket personelinize verdiğiniz telefon ile kimlere Mail atıyor, eşiniz kime mail atıyor ya da çocuğunuz kime mail atıyor bu tarz konularda telefon takip programlarımız sayesinde mailleri takip edebilir ve panelinizde arşiv yapabilirsiniz. Bu sayede takip etmek istediğiniz kişinin tüm mail kayıtlarını istediğiniz zaman ya da daha sonradan inceleme altına alabilirsiniz.

Cep Telefonu İnternet Takibi

İnternet takip özelliği sayesinde ios ve android işletim sistemli cep telefonlarında girilen internet siteleri, sosyal medya mesajlaşma takibi, internet üzerinden kimlerle görüşüldüğü öğrenilebilmektedir. Çocuğunuz, eşiniz ya da personellerinizin hangi sitelere girdiğini,uygunsuz yerlere girip girmediğini kontrol etmek adına bire bir çözüm yolu sunar.

Nunc faucibus facilisis pellen tesque facilisis. Sed hendrerit enim non justo posuere placerat. Lorem ipsum dolor sit amet – consectetur adipiscing!

Proin tellus mi, eleifend lorem non venenatis sit amet, ullam corper molestie dolor nec magna.

  • Curabitur pellentesque neque eget diam.
  • Quisque ut nulla at nunc vehicula lacinia.
  • Proin adipiscing porta nibh adipiscing.
  • Lorem urabitur pellentesque neque eget diam.
Contact us
[go_pricing id=”go_dt_06″]